„Powoli umiera ten, kto staje się więźniem przyzwyczajenia,
powtarzając każdego dnia te same drogi”

Pablo Neruda

 

Jeśli towarzyszy Ci przeciążenie, pośpiech, niezadowolenie z siebie czy odkładanie życia na później lub po prostu chcesz po prostu zadbać o jakość swojego życia – zapraszam Cię do udziału w programie redukcji stresu MBSR  ( program redukcji stresu oparty na uważności).  Nauczysz się ważnych i praktycznych umiejętności, prowadzących do większego spokoju, równowagi psychicznej, skupienia i zadowolenia. Tak łatwo utracić te wartości w pędzie współczesnego życia. 

Struktura kursu:

  • zaczynamy 21 lutego 2019, ostatnie spotkanie 11 kwietnia 2018
  • kurs to osiem cotygodniowych spotkań w czwartki w godz. 18:00 – 20:
  • oraz jedno całodniowe spotkanie, w sobotę 6 kwietnia  (10:00 – 17:30)

 

Pozytywne oddziaływanie praktyki uważności na nasze umysły, emocje i zdrowie zostało potwierdzone w licznych badaniach http://mindful-life.pl/szczesliwy-mozg/

 

Możesz spodziewać się bezpiecznej atmosfery pełnej życzliwości, ciepła i poczucia humoruJ Więcej informacji o mnie http://www.polski-instytut-mindfulness.pl/jolanta-tadeusiak/

 

Program redukcji stresu MBSR  (Mindfulness-Based Sress Reduction) to propozycja dla Ciebie, jeśli chcesz:

  • odzyskać równowagę wewnętrzną
  • zredukować stres w życiu osobistym/zawodowym
  • złagodzić objawy psychosomatyczne związane ze stresem – bezsenność, zmęczenie, wysokie ciśnienie i inne
  • lepiej radzić sobie z trudnymi emocjami
  • lepiej radzić sobie z uporczywymi myślami, zamartwianiem się
  • rozwinąć umiejętność pełnego skupienia się, która zwiększa efektywność pracy oraz nauki
  • rozwinąć życzliwość dla siebie

 

Program redukcji stresu MBSR został opracowany w Klinice Redukcji Stresu na Uniwersytecie Medycznym w Massachusetts w USA przez prof. Jona Kabat – Zinna.  Obecnie stosowany jest w ośrodkach medycznych, w szkolnictwie, w biznesie a nawet w sektorze wojskowym (US Marine Corps).

 

ZAPISY – napisz do mnie maila  z deklaracją udziału:  jolanta.tadeusiak@polim.pl

Przed kursem odbywam z każdym uczestnikiem krótką rozmowę indywidualną (bezpłatnie) – odpowiem na Twoje pytania, zapytam o oczekiwania, opowiem więcej o kursie – zadzwoń lub napisz do mnie!  

 

Opinie uczestników :

 

Jestem bardziej spokojna i życzliwa dla siebie. Zajęcia prowadzone były w bezstresowy sposób, bardzo refleksyjnie, otwierały oczy! To coś dobrego, co można zrobić dla siebie – warto o sobie pamiętać! (Weronka z Warszawy)

 

Co dał mi udział w programie MBSR? Mniej martwię się tym, co myślą o mnie inni. Przestałem się zamartwiać o przyszłość. Częściej odczuwam spokój. Więcej uwagi wkładam w bycie z innymi. Odpowiadał mi też sposób prowadzenia zajęć – bardzo przyjazny, zapewniający poczucie bezpieczeństwa  (Michał S).

 

Wszystko nabrało większego sensu i sprawia mi więcej przyjemności. Czas płynie wolniej i przyjemniej, mniej boję się rzeczy, których wcześniej się bałem. Czuję się zdrowiej. Tego trzeba po prostu doświadczyć (Marcin z Warszawy).

 

Znacznie zmniejszyły się moje objawy psychosomatyczne związane ze stresem. Każdy człowiek powinien przejść ten trening, żeby zawczasu zreflektować się nad sposobem swojego życia  ( Magda z Warszawy)

 

 

 

Cena: 950 zł (płatność w dowolnych ratach)

Miejsce: Warszawa, ul Grażyny 15 (Mokotów), sala 17

 

Jolanta Tadeusiak – certyfikowany nauczyciel programu MBSR oraz IMP (Interpersonal Mindfulness Program), psycholog, mentorka oraz członek Rady Programowej  Polskiego Instytutu Mindfulness 

jolanta.tadeusiak@polim.pl

T:  608 419 910

%d bloggers like this: