Co dalej po kursie uważności? Czemu warto poświęcić czas i energię? Serdecznie zapraszam na udziału w programie Uważność w Relacjach (Interpersonal Mindfulness Program IMP). Duża część doświadczanego przez nas stresu związana jest z relacjami z innymi ludźmi i to właśnie jakość relacji z innymi ma ogromny wpływ na odczuwany przez nas dobrostan.

Będzie to okazja aby odświeżyć i pogłębić własną praktykę uważności oraz wprowadzić ją w praktyczny sposób w obszar relacji w innymi ludźmi.

W trakcie spotkań poznasz nowy rodzaj praktyki uważności  – interpersonalną praktykę uważności,  w parze z drugą osobą – z innym uczestnikiem kursu, kiedy pojawia się dialog i wymiana doświadczeń. Dzięki temu łatwiej nam zatrzymać się, aby usłyszeć siebie i drugą osobę. To ogromna wartość  – w świecie pośpiechu i rywalizacji.  W trakcie programu uczestnicy biorą udział w takiej praktyce z różnymi uczestnikami kursu.   

Wspólnie tworzymy bezpieczną przestrzeń, w życzliwy sposób otwieramy się na wszystko, co pojawia się w naszych umysłach i sercach – aby lepiej poznawać siebie i stopniowo wychodzić z nawyków reagowania. Odnajdujemy dzięki temu większe rozluźnienie i spokój w relacjach. 

Program IMP:

  • wspiera nas w wychodzeniu z nawyków reagowania w kontakcie z innymi ludźmi,
  • pogłębia umiejętność głębokiego słuchania siebie samego i innych,
  • odświeża i pogłębia praktykę uważności.

Program IMP powstał jako wynik współpracy Florence Meleo-Meyer (The Center for Mindfulness – Uniwersytet Medyczny Massachusetts) i Phyllis Hicks (Metta Programs) i jest przeznaczony jest dla osób, które ukończyły kurs uważności np. MBSR

Kurs będzie realizowany w formule pięciu sobotnich spotkań w godzinach 10:00 – 17:30 , w dwutygodniowych odstępach: 9 i 23 października, 6 i 20 listopada, 4 grudnia 2021

Uczestnicy otrzymują materiały pisemne po każdych zajęciach.

Miejsce: https://joga-centrum.pl/  Olsztyn ul. Mickiewicza 31/1

Cena 1050 zł – płatne w dowolnych ratach

Bezpłatne spotkanie wstępne on-line: wtorek 24 sierpnia godz. 19:30 – 20:30 (spotkanie to nie jest warunkiem udziału w programie)

  • napisz do mnie i otrzymasz mailowe zaproszenie
  • dowiesz się więcej o programie, zadasz swoje pytania, poznamy się

Zapisy:

  • zadzwoń do mnie lub napisz

Jolanta Tadeusiak – nauczyciel programu MBSR (Minfulness Based Stress Reduction), programu IMP (Interpersonal Mindfuless Program) oraz MBCL (Minfulness Based Compassionate Living), psychoterapeutka

jolanta.tadeusiak@gmail.com

T: 608 419 910

%d bloggers like this: